Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

EntroPay

Udostępnij:
FacebookTwitter

EntroPay jest wirtualną kartą debetową typu prepaid, która po doładowaniu konta umożliwia dokonywanie płatności wszędzie tam, gdzie respektowane są karty Visa. Coraz częściej EntroPay jest jedną z opcji płatniczych oferowanych przez najlepsze firmy bukmacherskie.

Entropay karta

Co to jest EntroPay?

EntroPay to wirtualna karta Visa, której funkcjonalność nie odbiega w żadnym stopniu od pozostałych kart kredytowych. Konto na swojej wirtualnej karcie doładować można w ciągu kilku minut przelewając po prostu środki ze swojej tradycyjnej karty kredytowej lub debetowej (pobierana jest tu niewielka prowizja, więcej informacji w dziale Wady EntroPay). Korzystając z karty EntroPay mamy pewność, że zarówno nasze konto bankowe, jak i karta kredytowa są zupełnie bezpieczne, a to dlatego, że biorą udział jedynie w procesie doładowania karty EntroPay zleconą przez nas kwotą. Wszelkich kolejnych transakcji dokonujemy wyłącznie przy użyciu wirtualnej karty EntroPay. Najlepsze bonusy powitalne.

Zasady korzystania z EntroPay

System płatności EntroPay jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.entropay.com, doładować swoje konto EntroPay środkami z tradycyjnej karty kredytowej, debetowej lub konta bankowego i… to właściwie tyle. Nasza wirtualna karta EntroPay jest gotowa do użycia, a my możemy bezpiecznie transferować nasze środki do dowolnego podmiotu na świecie (oczywiście respektującego ten system płatności).

Poradnik typera - efekt potwierdzenia.

Zalety EntroPay

 • Szybki i łatwy sposób na transfer naszych środków - łatwa rejestracja i szybkie przelewy czynią z EntroPay jedno z najwygodniejszych narzędzi płatniczych
   
 • Brak badania historii kredytowej - właściwie każdy może z tej opcji skorzystać
   
 • Spora anonimowość - zamiast danych personalnych, e - maila, itd. podajemy jedynie EntroPay User
   
 • Karta EntroPay jest powszechnie akceptowanym środkiem płatniczym - dzięki współpracy z Visa mnóstwo podmiotów i instytucji ją respektuje
   
 • Globalność - możemy zarządzać swoimi środkami z każdego miejsca na świecie, korzystając z kilku dostępnych języków oraz w najdogodniejszej dla nas walucie (GBP, EUR, USD)
   
 • Duże bezpieczeństwo - wszystkie dane dotyczące naszego numeru konta, banku, itd. są zabezpieczone przed hakerami. Poza tym na wirtualną kartę EntroPay przelewamy jedynie tyle środków, ile w danym momencie potrzebujemy.

Wady korzystania z EntroPay

Nic na świecie nie jest za darmo. Bezpieczeństwo naszych pieniędzy również kosztuje. W tym przypadku nie mówimy o jakiś dużych wartościach, natomiast musimy się liczyć z pewnymi kosztami, jakie niesie za sobą użytkowanie EntroPay. I choć założenie konta i wirtualnej karty są darmowe, to już doładowanie jej przy użyciu tradycyjnej karty kredytowej wiąże się z pobraniem 4.95% prowizji. Wypłacenie środków z konta bukmachera na kartę EntroPay to 1.95% prowizji, a przepływ środków pomiędzy dwoma wirtualnymi kartami EntroPay to koszt.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące EntroPay

1) Ile kosztuje wirtualna karta EntroPay?

 • Sama karta jest bezpłatna, z góry określone prowizje naliczane są w momencie operacji finansowych.

2) Czy można dokonać wypłaty środków od bukmachera bezpośrednio na kartę EntroPay?

 • Tak, warunkiem jest dokonanie w ciągu ostatnich 6 miesięcy wpłaty na konto bukmachera przy użyciu opcji EntroPay.

 3) Czy w momencie rejestracji otrzymuje się fizyczną kartę, którą można płacić, np. w sklepie?

 • Nie, karta EntroPay nie ma postaci fizycznej, jest kartą wirtualną, którą płatności dokonujemy wprowadzając dane o niej na stronie EntroPay.

4) Czy z usługi EntroPay mogę korzystać używając dowolnej waluty?

 • Obecnie akceptowane waluty do USD, EUR oraz GBP.
Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna La Liga sezon 2020/2021
Rodzaj typu: Barcelona poza Top 2 | Kurs: 3.30 23/10