Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

ClickandBuy

Udostępnij:
FacebookTwitter

ClickandBuy pozwala dokonywać bezpiecznych transakcji online przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Spora liczba firm bukmacherskich akceptuje tę metodę płatności.

ClickandBuy e-portfel

Czym jest ClickandBuy?

ClickandBuy to e-portfel, metoda płatnicza online charakteryzująca się prostotą i bezpieczeństwem dokonywanych transakcji. ClickandBuy działa od 1999 roku, ale dopiero fuzja z Intel Capital, globalnym inwestorem i łowcą firm z obiecującymi technologiami pozwoliło na wypłynięcie na szersze wody i dotarcie do nowych rynków. Obecnie ClickandBuy obsługuje ponad 16 000 podmiotów w blisko 30 krajach świata, a liczba klientów korzystających z tej opcji płatniczej sięga 15 milionów. Bonusy - sprawdź.

Siedziba firmy mieści się w Londynie, a jej działalność regulowana jest przez Financial Services Authority. Serwis ClickandBuy posiada świadectwo Electronic Money Institution. Co więcej, posiadana przez nich licencja British Financial Services Authority jest dowodem bezpieczeństwa i jakości na najwyższym europejskim poziomie. Certyfikat firmy McAfee, największej na świecie firmy zajmującej się bezpieczeństwem w sieci, jedynie to potwierdza.

Zasady korzystania

Realizacja płatności przy użyciu ClickandBuy jest bardzo prosta. Możemy zdeponować pieniądze na swoim koncie ClickandBuy lub za pośrednictwem tej usługi przetransferować je do bukmachera bezpośrednio z naszego konta bankowego. Lista dostępnych opcji uzależniona jest od kraju, w którym mieszkamy. Dokonanie depozytu na swoim koncie ClickandBuy jest możliwe za pośrednictwem zarówno kart kredytowych, jak i debetowych.

Najlepsi bukmacherzy online.


Aby złożyć depozyt u swojego ulubionego bukmachera na jego stronie wybieramy tę właśnie metodę płatności. Po podaniu i potwierdzeniu kwoty, którą chcemy wpłacić zostaniemy przekierowani na swoje konto ClickandBuy w celu sfinalizowania transakcji.

Zalety korzystania z ClikandBuy

  • błyskawiczne wpłaty i wypłaty
  • szybka i łatwa obsługa
  • wysokie bezpieczeństwo naszych środków
  • dzięki temu, że nasza prywatna karta bierze udział jedynie w procesie zasilenia konta ClickandBuy, nasze dane nie są udostępniane firmie bukmacherskiej (jedynie ClickandBuy user)
  • usługa jest dostępna jako aplikacja mobilna
  • globalny zasięg

Koszty związane z ClickandBuy

Założenie i prowadzenie konta w ClickandBuy jest darmowe, natomiast w zależności od operacji jakich dokonujemy mogą zostać naliczone niewielkie opłaty. Oto tabela opłat ze strony ClickandBuy:

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Neurontine

Avatar

hydroxychloroquine uses

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Rodzaj typu: BTTS | Kurs: 1.60 3/5