Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Najlepsze bonusy i promocje bukmacherskie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Wielu typerów wybierając bukmachera, u którego założą konto, sugeruje się proponowanymi przez niego bonusami powitalnymi. Rzecz jasna nie ma w tym nic złego, warto jednak zachować umiar i zdrowy rozsądek - pamiętajmy, że bonusy i promocje to jedynie miły dodatek, a podstawowymi kryteriami jakimi należy się kierować przy wyborze firmy bukmacherskiej powinny być jej solidność, wiarygodność i wypłacalność.

Promocje bukmacherskie

Liczne promocje od bukmacherów

Firmy bukmacherskie walczą o klientów w każdy możliwy sposób. Jak się okazuje, jedną ze skuteczniejszych metod pozyskiwania przez nie nowych graczy, są proponowane promocje i bonusy. Bukmacherzy umiejętnie wykorzystują podświadomość typerów, kusząc ich atrakcyjnymi bonusami od depozytu lub zakładami bez ryzyka. Cały zabieg może być jednak opłacalny zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony - firma bukmacherska zyskuje nowych klientów, Ci z kolei mają możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę. Wystarczy postępować z głową i rozsądkiem.

Aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów bukmacherzy oferują szeroki wachlarz promocji i bonusów. Do najpopularniejszych z nich należą:
 

 • Zakład bez ryzyka - inaczej CASHBACK. W przypadku tej promocji stawiamy zakład na dowolne zdarzenie (lub grupę zdarzeń) za wpłacone przez siebie środki. Jeśli nasz zakład okaże się zwycięski pieniądze są nasze, w przeciwnym wypadku całość postawionej stawki wraca na nasze konto. Występują również darmowe zakłady przy których nie ma znaczenia czy wygramy czy przegramy zakład i tak ściągamy promocję od bukmachera i zachowujemy środki przy ewentualnej wygranej.
   
 • Bonus od depozytu - promocja stosowana przez większość firm oferujących zakłady bukmacherskie w internecie, polegająca na zwiększeniu pierwszej wpłaty o ustalony procent (zazwyczaj 50% - 100%) - oczywiście do z góry ustalonej granicy (jeśli planujcie wpłacić milion złotych i liczycie na drugi milion w postaci środków bonusowych to się rozczarujecie ;-). Zanim jednak środki bonusowe zostaną zamienione na realne pieniądze, które będziemy mogli wypłacić, musimy je kilkakrotnie “obrócić” po kursie minimalnym określonym przez bukmachera  w regulaminie. Najczęściej występujący bonus od depozytu jest oferowany dla nowo zarejestrowanych graczy i często nazywany jest bonus od pierwszej wpłaty (first deposit bonus)
   
 • Darmowy zakład - lub jak kto woli FREEBET. Kolejna ciekawa promocja, bardzo popularna wśród typerów. W jej ramach firma bukmacherska proponuje swoim klientom pewną sumę wirtualnych środków bonusowych, za które może on obstawić dowolne zdarzenie - jeśli zakład się powiedzie, wygrana przechodzi na konto typera w postaci  realnych pieniędzy.

Poza tymi najpopularniejszymi wymienionymi powyżej jest sporo równych innych kategorii i opcji, które bukmacherzy oferują swoim graczom. Spróbujemy wymienić kilka z nich.

 • Reload Bonus - Bardzo popularny wśród bukmacherów oferujących serwis typowo na rynek Ameryki Północnej. Bonus Reload od depozytu polega na tym, że oferowany jest nie tylko dla graczy, którzy są nowymi klientami danego bukmachera, ale również wpłacają kolejny depozyt.
   
 • Konkursy typerów - bardzo popularna promocja, w której najczęściej do zgarnięcia są znakomite nagrody. Bukmacher organizuje konkurs, w którym często za darmo musimy wytypować wyniki zaproponowanych meczów lub postawić określone zakłady. Na koniec konkursu najlepsi typerzy otrzymują nagrodę w postaci gotówki lub bonusa.
   
 • Bonusy/Programy Lojalnościowe - podobnie jak np. na stacji benzynowej czy ulubionym sklepie sportowym zbieramy punkty za każde wydane pieniądze, tak samo jest u niektórych bukmacherów. Zbieramy punkty za postawione kupony, które później wymieniamy na bonusy w gotówce lub darmowe zakłady.
   
 • Bonusy za polecenie przyjaciela - jeśli polecimy kogoś ze znajomych do danego bukmachera i znajomy będzie tam regularnie obstawiał, wówczas otrzymacie za niego jakoś ustaloną wcześniej kwotę.

Czy warto korzystać z bonusów?

Pytanie jest retoryczne - oczywiście, że warto, a nawet należy! Po to one są i głupotą byłoby nie schylenie się po pieniądze leżące nam u stóp. Pamiętajcie jednak o podstawowej zasadzie: BONUSY TO ZALEDWIE DODATEK. Wizja darmowych kilkudziesięciu lub nawet kilkuset złotych nie powinna nam przesłonić ubogiej oferty na zakłady sportowe, kiepskich kursów lub ,co gorsza, problemów w wypłacalnością konkretnej firmy bukmacherskiej. O tym jak wybrać bukmachera pisaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów.

Na co zwrócić uwagę w przypadku interesującego nas bonusa? Warto znaleźć odpowiedź na następujące pytania:

 • Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?
 • Kiedy otrzymam bonus?
 • Jakie są warunki obrotu bonusem?
 • Kto nie może brać udziału w promocji?

Wszystkie te kwestie powinny być zawarte w regulaminie, który radzimy Wam uważnie przeczytać przed przystąpieniem do promocji. Dowiecie się z niego m. in. jakie warunki musicie spełnić, aby przystąpić do promocji oraz czy dodatkowe środki otrzymacie od razu po złożeniu depozytu, czy może dopiero po kilkukrotnym obrocie. Powinny być również zawarte informacje o tym, jak nie stracić środków bonusowych, np. na skutek wypłacenia pieniędzy przed dokonaniem wymaganego obrotu lub z powodu przekroczenia czasu, jaki bukmacher przewidział na obrót.

Sprawdź aktualne bonusy i promocje.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.