Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Czy darmowe zakłady sportowe zawsze są darmowe?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Wielu typerów, rozglądając się w poszukiwaniu idealnej dla siebie firmy bukmacherskiej, zwraca uwagę przede wszystkim na wartość promocji i bonusów, jakie proponuje dany bukmacher. Czy takie działanie na pewno ma sens? Przekonajmy się.

Bettingwell bonus

Kosztowne darmowe zakłady

Atrakcyjne bonusy i promocje bukmacherskie to narzędzie, z którego bardzo chętnie korzysta większość topowych firm bukmacherskich. Nie ma się czemu dziwić. Jak pokazują badania, jednym z głównych czynników, na który zwracają uwagę gracze przy wyborze bukmachera, jest jego polityka bonusowa. Dlatego przy wizycie na stronie internetowej danej firmy, często jedną z pierwszych rzeczy, które biją nas po oczach, są właśnie proponowane darmowe zakłady. Czy jednak darmowy zakład rzeczywiście jest darmowy? Okazuje się, że nie do końca.

Zacznijmy od tego, że w większości przypadków, aby otrzymać freebeta jesteśmy zobligowani do postawienia zakładu bukmacherskiego za własne środki i dopiero w razie ewentualnej przegranej bukmacher zwraca nam równowartość zainwestowanej przez nas kwoty (oczywiście do pewnego, ustalonego z góry poziomu). Wyrażenie “zwraca” jest w tym przypadku bardzo umowne, gdyż zazwyczaj pieniądze wracają do nas w postaci środków bonusowych, które musimy kilkukrotnie obrócić, zanim staną się realną gotówką.

Trudne warunki obrotu bonusem

Regulamin promocji zazwyczaj wymaga od nas obrotu bonusem po kursie nie mniejszym, niż ustalony. Czasami kurs min. wynosi 1.50, innym razem jest zbliżony do 2.00. Umówmy się - kilkukrotny obrót po kursie 2.00 nie jest zadaniem prostym i wielu typerów straci swoje środki na tym etapie.


Odbierz darmowy bonus na start.
 

Tak, tak, dobrze przeczytaliście. SWOJE środki. Bo przecież środki bonusowe nie są niczym innym, jak tylko kwotą, którą zaryzykowaliśmy z własnej kieszeni, a którą bukamcher jest nam skłonny oddać, jednak po spełnieniu dość wymagających warunków.

Nie zrozumcie nas źle. Nie mamy nic przeciwko akcjom promocyjnym i sami chętnie z nich korzystamy. Chodzi nam bardziej o wybicie Wam z głowy zakładanie konta u nawet bardzo słabego bukmachera z kiepską ofertą i ogromną marżą tylko dlatego, że proponuje solidny freebet bonus na początek. Według nas, przy wyborze serwisu w którym założymy konto, warto zwrócić uwagę na jego wiarygodność, wysokość kursów i bogactwo oferty, a dopiero później na akcje promocyjne. Przypominamy, że bonusy są tylko dodatkiem. Całkiem przyjemnym, jednak tylko dodatkiem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.