Newsy bukmacherskie

Zakłady e-sportowe rosną w siłę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Zakłady na e-sporty. Podczas gdy świat sportu stanął w miejscu do głosu dochodzą e-sporty. Czy z czasem wyprą one tradycyjne dyscypliny? Przekonajmy się.

Przez lata branża e-sportowa notowała wzrost o ok. 15%. Obecna sytuacja na świecie sprawiła jednak, że w ciągu kilku miesięcy szeroko pojmowany rynek zakładów e-sportowych podwoił swoją wartość. Powód? Zdecydowana większość tradycyjnych wydarzeń sportowych została odwołana, a typerzy w poszukiwaniu szczęścia oraz emocji zaczęli przychylniej zerkać na zakłady dotyczące e-sportów. Czy taki trend jest w stanie się utrzymać? Zakłady na e-sporty.
 

Mało prawdopodobne. Wydaje się, że w momencie kiedy swoje rozgrywki wznowi NBA, Champions League oraz pozostałe topowe wydarzenia, typerzy wrócą do swoich nawyków i będą inwestować swoje środki na tamtych rynkach. Trzeba zdawać sobie sprawę z jednej rzeczy. Zwiększony ruch wziął się z tego, że sporo typerów obstawia obecnie e-sportowe mecze piłki nożnej, od których aż roi się w ofercie poszczególnych bukmacherów. Pojedynki CS:GO lub League of Legends to dla większości tradycyjnych graczy nadal czarna magia, o której nie mają zbyt wielkiego pojęcia, a zatem trudno, żeby inwestowali środki na tych właśnie rynkach. Czy tak się właśnie stanie? Przekonamy się niebawem.

Jak postawić zakład na e-sporty? Poradnik krok po kroku.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Your article has answered the question I was wondering about! I would like to write a thesis on this subject, but I would like you to give your opinion once :D baccarat online

Avatar
Avatar

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.